Koncerty

Piwnica pod Baranami w Filharmonii Lubelskiej

  Edytuj ten wpis
Autor: (Kmo)

W niedzielę (17 października) o godz. 17.00 w Sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej wystąpi "Piwnica pod Baranami”. Jej przyjazd do Lublina zorganizowała Agencja N'n'N.

Legendarna Piwnica pod Baranami powstała w Krakowie w 1957 roku mając przez wiele lat twarz niezapomnianego Piotra Skrzyneckiego, który nawet po śmierci duchowo wspiera artystów tego kabaretu wciąż cieszącego się niesłabnącą popularnością wśród widzów.

Piosenki, skecze czy też monologi w wykonaniu artystów Piwnicy wzbudzają niezmiennie podziw słuchaczy - tradycja najstarszego w Polsce kabaretu zobowiązuje do profesjonalizmu i kunsztu.

Wśród wykonawców piwnicznych – co oczywiste – zabraknie wielu starych, dobrych znajomych, ale program zapowiada się świetnie, bo atmosfera czasów Piotra Skrzyneckiego pozostała. Wystąpią w całkiem nowym repertuarze: Mieczysław Święcicki, Tadeusz Kwinta, Miki Obłoński, Agata Ślazyk, Dorota Ślęzak, Tamara Kalinowska, Piotr Kubowicz, Rafał Jędrzejczyk, Krzysztof Janicki, Ewa Wnuk Krzyżanowska i inni.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna