Koncerty

Piwnica Pod Baranami w Filharmonii Lubelskiej: Kolędy i Pastorałki

Dodano: 26 grudnia 2016, 19:27
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Piwnica Pod Baranami świętuje swój jubileusz 60-lecia istnienia. Z tej okazji w sobotę, 14 stycznia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek "Dla Miasta i Świata".

Piwnica pod Baranami to krakowski kabaret działający od 1956 roku. Na przestrzeni lat w Piwnicy występowali najwięksi polscy artyści, m.in. Jan Gunter, Krzysztof Penderecki, Ewa Demarczyk, Alosza AWdiejew, Dorata Ślęzak, Zbigniew Preisner, Grzegorz Turnau i wielu innych.

- Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzów pragnących zatopić się w nastrój krakowskiej cyganerii i magiczny świat sztuki. Ten niezwykły występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z Piwnicą, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków Piwnicy pod Baranami - zachęcają organizatorzy.

Bilety na wydarzenie kosztują 120 zł. Pozostały ostatnie sztuki w sprzedaży online na bilety24.pl

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 grudnia 2016 o 07:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
bilety są także dostępne tutaj ******biletin.pl/pl/event,map,4659,517.html oraz ***s://biletyna.pl/event/sector/id/77617
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna