Koncerty

"Pod dachami Paryża". Koncert w Padbarze

Dodano: 17 listopada 2016, 13:36
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Lokal Padbar (ul. Grodzka 1) zaprasza na koncert pt. "Pod dachami Paryża", nawiązujący do paryskiej muzyki lat ’30, ’40 i ’50. Anna Michałowska, Michał Lewartowicz i Jakub Kotynia wystąpią w Padbarze w niedzielę, 20 listopada o godz. 18.

Projekt "Pod dachami Paryża" tworzą: wokalistka Anna Michałowska, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, kierunku Jazz i Muzyka Estradowa; gitarzysta i kompozytor Jakub Kotynia, absolwent Wydziału Kompozycji, Edukacji, Interpretacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach; Michał Lewartowicz gitarzysta, pedagog, absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w klasie kontrabasu, Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie gitary jazzowej oraz studiów pedagogicznych o specjalności Animator i Menedżer Kultury na UMSC.

W repertuarze zespołu można usłyszeć znane i lubiane piosenki sławnych francuskich artystów i wykonawców takich jak Edith Piaf, Dalida & Alain Delon, Jacques Brel czy Joe Dassin. Znajdą się pośród nich utwory takie jak „Parole, Parole (De „Parole, Parole”)” „La Vie en Rose”, „Champs-Élysées”, „Ne me quite pas” czy „Padam, Padam”.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Czytaj więcej o: koncert Padbar Pod dachami Paryża
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna