Koncerty

Premiera nowej płyty formacji Sekta Denta w Centrum Kultury

Dodano: 27 stycznia 2017, 08:31
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na wyjątkowy koncert formacji Sekta Denta, podczas którego zespół zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu. Wydarzenie będzie połączone z premierą płyty "Mars Zero EP".

Zespół Sekta Denta został założony w 2008 roku, jego nazwa wywodzi się od fikcyjnej postaci Harveya Denta, człowieka o dwóch twarzach znanego z serii komiksów o przygodach Batmana. Odzwierciedla ona dwuznaczną muzyczną osobowości zespołu balansującą pomiędzy szaleństwem, a wyrafinowanym spokojem ducha, z przewagą tego pierwszego.

Muzyka Sekty Denta charakteryzuje się unikalnymi brzmieniami, opartymi na gatunkowym eklektyzmie, wysoką dynamiką kompozycji oraz zaskakiwaniem słuchacza różnorodną formą muzyczną.

Album "Mars Zero EP" to kolejny album w dorobku formacji i jest dowodem bezkompromisowego uderzenia jakie zespół kreuje podczas koncertów.

Organizatorzy przekonują, że podczas sobotniego koncertu, będzie można m.in.: nabyć płytę i koszulki zespołu, ale również samemu pokazać swoje umiejętności w ramach jam session, w którym będą również uczestniczyć członkowie zespołu.

Koncert zespołu Sekta Denta w Centrum Kultury odbędzie się w sobotę, 4 lutego o godz. 20. Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna