Koncerty

Recital Piotra Boratyńskiego w Teatrze Muzycznym

Dodano: 16 sierpnia 2016, 08:09
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

W czwartek, 18 sierpnia o godz. 19 odbędzie się kolejny recital w ramach cyklu „Letnia Scena Teatru Muzycznego”. Tym razem na deskach Teatru (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi Piotr Boratyński z recitalem "Kobieta i mężczyzna, czyli ... o co biega?".

Piotr Boratyński to pochodzący z Kielc aktor związany obecnie z Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Prowadzi także grupę teatralną "NIETENTEGO". Znakomicie odnajduje się w sztukach, w których kunszt aktorski koresponduje ze śpiewem, z czego wynika bogaty repertuar "piosenki aktorskiej”.

W Teatrze Muzycznym artysta wystąpi z recitalem "Kobieta i mężczyzna, czyli ... o co biega?", w którym próbuje zgłębić szeroko pojęte relacje damsko-męskie. - Nutka nonszalancji przeplata się tu z tragikomiczną farsą stosunków międzyludzkich, dając efekt nierzadko wywołujący łezkę w oku – zachęcają organizatorzy.

W programie znajdą się utwory m.in: Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycje do słów Juliana Tuwima – w interpretacji Piotra Boratyńskiego.

Bilety na wydarzenie kosztują 20 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna