Koncerty

Reni Jusis w klubie Nadzieja

Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Po kilkumiesięcznej przerwie Reni Jusis powraca na lubelską scenę z kolejnym koncertem. Tym razem artystka wystąpi w klubie Nadzieja, mieszczącym się przy ul. Bernardyńskiej 15a. Koncert odbędzie się w piątek, 21 października o godz. 22.

Reni Jusis po siedmioletniej przerwie od grania powróciła z nowym albumem "BANG!". Urodzona w Koninie wokalistka rozpoczęła swoją karierę muzyczną w latach 90-tych. Na przestrzeni lat wielokrotnie zmierzała w stronę innych muzycznych styli, począwszy od "Zakręconej" (1998), na której dominowała mieszanka r&b, funk i hip-hopu, przez "Elektrenikę" (2001), zawierającą utwory z pogranicza dance'u, "Magnes" (2006) z muzyką klubową, aż po wydaną w 2009 roku płytę "Iluzjon" oferującą muzykę akustyczną. W wydany po siedmiu latach "BANG!" arystyka ponownie zwróciła się w stronę muzyki elektronicznej.

Materiał jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie pojawiają się też M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings).

- Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa - przekonują organizatorzy.

W lipcu tego roku Reni Jusis wystąpiła w Lublinie na otwarcie klubu Plener.

Bilety kosztują 10 zł. Osoby zapisane na facebookową listę do godz. 23 będą mogy wejsć za darmo.

Czytaj więcej o: koncert Reni Jusis klub Nadzieja
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna