Koncerty

Robert Janowski w Filharmonii Lubelskiej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 lutego 2011, 14:27

Robert Janowski
Robert Janowski

Robert Janowski i artyści z programu "Jaka to melodia” wystąpią w niedzielę (13 lutego) o godz. 16.00 i 18.30.

Robert Janowski jest artystą niezwykle lubianym. Znakomicie nawiązuje kontakt z publicznością, ujmuje swoją bezpośredniością, poczuciem humoru. Potrafi w swoich programach stworzyć luźną, niemal familiarną atmosferę, zainspirować wspólną zabawę i zapewne tak samo będzie na koncercie.

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać – szeroko znany jest z telewizji. Ale przecież to nie tylko prezenter telewizyjny, lecz także piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, dziennikarz radiowy. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za opracowania muzyczne i muzykę. Robert Janowski debiutował na deskach amatorskich teatrów.

Występował także w kilkunastu formacjach rockowych w latach 80-tych m.in. w takich jak: "ZOO”, "Oddział Zamknięty”, "Sekcja Z”. W 1983 brał udział w realizacji muzyki do rock-musicalu "Kompot” Jonasza Kofty i Bene Rychtera. W tym spektaklu wcielił się w postać głównego bohatera. Rozgłos przyniósł mu jednak udział w musicalu "Metro” Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy z którym to spektaklem wyjechał na Brodway.

Robert Janowski śpiewał też w oratorium "Świętokrzyska Golgota” Zbigniewa Książka i Piotra Rubika. Współpracował przy tworzeniu musicali, m.in. "Do grającej szafy grosik wrzuć” i "Grosik-2” oraz brał udział w przedstawieniach piosenek Brela w Teatrze Buffo w Warszawie.

Jednak telewizja jest potężnym medium i to głównie za jej sprawą Robert Janowski stał się ulubieńcem milionów Polaków.

W Filharmonii Lubelskiej wystąpi z grupa młodych, dynamicznych i bardzo dobrych artystów, którzy towarzyszą mu w popularnym programie "Jaka to melodia”. Będzie więc karnawałowo, kolorowo i melodyjnie. Zapowiada się fantastyczny koncert.

Robert Janowski i artyści z programu "Jaka to melodia” wystąpią w niedzielę (13 lutego) o godz. 16.00 i 18.30.

Są jeszcze bilety w cenie 80zł, 90zł i 100zł do kupienia w kasie filharmonii (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5).
Maria Kolesiewicz  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna