Koncerty

Rodzinny weekend na Moście Kultury

Dodano: 7 czerwca 2016, 17:10
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Most im. Mariana Lutosławskiego (ul. Zamojska) ponownie zamienił się w Most Kultury. Nowy sezon spotkań rozpoczął się wraz z Nocą Kultury, 4 czerwca. Na najbliższy weekend (10-12 czerwca) planowane są kolejne atrakcje dla całych rodzin.

W piątek o godz. 20 odbędzie się koncert warszawskiej grupy Skadyktator, zaskakującej żywiołową improwizacją i spontanicznością. Po koncercie odbędzie się impreza Twist Again w klimatach lat 50. i 60. Nie zabraknie dobrego rock'n'rolla z klasykami Elvisa Presleya i Betlesów na czele.

Sobota przebiegnie pod znakiem zabaw dla całej rodziny i tańców. Od godz. 11 wszyscy chętni będą mogli spędzić czas przy grach planszowych. Organizatorzy zapraszają zarówno dzieci, jak i starszych, gry bowiem nie tylko aktywizują młodych, ale także zachęcają dorosłych do włączenia się do zabawy i pokazywania, jak oni spędzali dawniej czas ze swoimi rówieśnikami. O godz. 19 zespół Czarne Lwy z Przedmieścia wprowadzą zebranych w muzyczne klimaty minionej epoki.

Ostatni dzień weekendu ponownie rozpocznie się od zabaw stolikowych. Tymczasem na zakończenie, o godz. 17 odbędą się warsztaty kulinarne, których tematem przewodnim będą kasze. Organizatorzy zamierzają udowodnić, że kaszę można przygotować nie tylko w wersji wytrawnej ale i na słodko, na śniadanie, obiad czy przystawkę. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują wcześniejsze zapisy na kontakt@m-EAT-ing.pl.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna