Koncerty

Ścibor Szpak zagra na kiełbasie w Enjoy Club&Bowling

Dodano: 17 lutego 2016, 14:17
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W niedzielę, 21 lutego, o godz. 19 na scenie Enjoy Club&Bowling (Al. Unii Lubelskiej 2) zaprezentuje się komik i artysta kabaretowy Ścibor Szpak.

Wychwalany przez Macieja Stuhra, zdobywca licznych nagród kabaretowych - Ścibor Szpak zawita do Lubina. Artysta słynie z niezwykłego poczucia humoru i osobliwego doboru rekwizytów. Wystarczy wspomnieć, że w swoich muzycznych skeczach przychodzi mu grać… na kiełbasie lub pralce. Prawdopodobnie nie ma na świecie przedmiotu, z którego Szpak nie wydobyłby dźwięków.

Ścibor Szpak jest rodzajem kleju łączącego wszystko z wszystkim. Wystarczy już niewielka ilość, by na trwałe zespolić modelki i zombie, Chopina i Aliena, kiełbasy z muzyką poważną czy zderzacz hadronów z telewizją Mango. Należy ostrzec, że połączenia te na długo pozostają w mózgu i niełatwo będzie się po takim spektaklu rozkleić – piszą organizatorzy.

Pochodzący z Wrocławia kabareciarz jest dwukrotnym zwycięzcą Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A, zdobywcą I miejsca i dwukrotnej Nagrody Publiczności Przeglądu Kabaretów PAKA i laureatem wielu innych nagród.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna