Koncerty

Skaldowie zagrają w Kobylanach

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 września 2010, 15:24

W sobotę, 4 września na terenie kąpieliska w Kobylanach zagrają Skaldowie. Przed koncertem organizatorzy zaplanowali szereg pokazów tanecznych i wokalnych. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców na zabawę zorganizowaną na pożegnanie wakacji.- Zapraszamy wszystkich na godzinę 17. Tegoroczna impreza rozpocznie się z dzidżejem Nexus One – mówi Marcin Szyc z Gminnego Ośrodka Kultury w Koroszczynie.

Przy muzyce puszczanej z gramofonów uczestnicy będą bawić się do godziny 18. Później wystąpi młodzieżowy zespół wokalny działający przy GOK-u, który zaśpiewa współczesne piosenki polskie i zagraniczne. Pół godziny później wystąpi druga ekipa młodzieżowego zespołu. Tym razem będzie można podziwiać pokaz tańca breakdance. Pierwsza część wieczoru zostanie zakończona ponownym występem dj-a.

W trakcie imprezy będzie można także wziąć udział w konkursach. – Ponieważ mieszkamy w tzw. zagłębiu ogórkowym, zorganizujemy konkurs obierania tych warzyw na czas, a także na najdłuższe obierki – mówi Karol Gójski, dyrektor GOK. – Będzie można także spróbować potraw z ogórków. Poza tym panie z koła gospodyń wiejskich będą częstować regionalnymi smakołykami.

O godzinie 21 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Skaldowie. Legendarna grupa w tym roku obchodzi 45-lecie działalności artystycznej. W tym czasie zasłynęli dzięki takim utworom jak: Prześliczna wiolonczelistka; Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał; Krywaniu, Krywaniu. – Po występie Skaldów zapraszamy na zabawę taneczną z grupą Zodiak – zachęca Marcin Szyc.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna