Koncerty

Strefa Innych Brzmień: koncert JAAA!

Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Po kilkumiesięcznej przerwie do Warsztatów Kultury powraca muzyczny cykl Strefa Innych Brzmień. 28 października o godz. 20 na scenie placówki wystąpi zespół JAAA!

Zespół JAAA! został założony w 2013 roku przez Kamila Patera (znanego z Contemporary Noise Quartet), Marka Karolczyka (duet Napszykłat) i Mirona Grzegorkiewicza (Daktari). W rezultacie projekt współtworzy trzech artystów o zupełnie różnych zaitneresowaniach muzycznych. - Od samego początku chodziło nam o robienie jak najlepszej muzyki; autentycznej i rozniecającej ogień. Takiej, której zawsze nam brakowało - piszą członkowie zespołu.

- Koncerty JAAA! są niepowtarzalnym przeżyciem. Każdy z nich jest inny, gdyż muzycy dużo improwizują, używając różnych syntezatorów i sampli, które wcześniej sami nagrali, często poza studiem (field recording). Występom JAAA! towarzyszą także wyjątkowe animowane wizualizacje Karoliny Głusiec - zachęcają organizatorzy koncertu.

Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze wytwórnie niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące, połączenia.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna