Koncerty

Strefa Innych Brzmień: Loomi Loomi

Dodano: 9 marca 2016, 15:27
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Grupa Loomi Loomi wystąpi w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5A) w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień. Koncert odbędzie się w piątek, 11 marca o godz. 20.

Projekt powstał z inicjatywy Piotra Domagalskiego (znanego z zespołu Levity) oraz jego kolegów: Mateusza Szemraja, Artura Lipińskiego i Krzysztofa Cybulskiego. W 2015 roku ukazała się ich pierwsza płyta - "Heroizm woli", która zebrała przede wszystkim znakomite recenzje krytyków. Dość powiedzieć, że Łukasz Kamiński z "Gazety Wyborczej" stwierdził, że ich muzyka jest "jak ścieżka dźwiękowa do starego filmu, jak muzyka z pogrzebu, na którym organista lekko przesadził z nielegalnymi substancjami psychotropowymi".

Teksty Loomi Loomi cechuje surrealizm, ich muzykę - psychodelia. W rezultacie powstaje wysublimowana mieszanka z pogranicza awangardy. Jeżeli lubicie takie klimaty, to Loomi Loomi z pewnością przypadnie wam do gustu. To będzie pierwszy występ zespołu w Lublinie.

Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze wytwórnie niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące, połączenia.

Bilety na koncert kosztują 10 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna