Koncerty

"Tribute to Jantar" - widowisko w Centrum Kongresowym UP

Dodano: 16 lutego 2017, 16:14
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W sobotę, 1 kwietnia o godz. 19 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15) odbędzie się widowisko muzyczne "Tribute to Jantar" z udziałem artystów z telewizyjnych show: The Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Mam Talent. Usłyszymy największe przeboje Anny Jantar w nowych aranżacjach.

Siedem młodych głosów wykona takie utwory, jak "Tylko mnie poproś do tańca", "Nic nie może wiecznie trwać" czy "Najtrudniejszy pierwszy krok". Artystom towarzyszyć będzie orkiestra na żywo z udziałem bandu pod dyrekcją Krzysztofa Mroziaka.

Wystąpią: Jagoda Kret, Małgorzata Nakonieczna, Małgorzata Boć, Kamil Bijoś, Mateusz Grędziński, Michał Grobelny, Marek Kaliszuk, Arek Kłusowski. Gwiazda wieczoru: Magda Steczkowska. Prowadzenie: Marek Kaliszuk.

- Podczas naszych koncertów miłośnicy Anny Jantar doznają wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. "Tribute to JANTAR" to obecnie dopracowane w szczegółach widowisko muzyczne, które w 2017 roku zachwycać będzie publiczność z Lublina, Rzeszowa i z Krakowa - twierdzą organizatorzy.

Bilety na wydarzenie kosztują 85 i 95 zł.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (16 lutego 2017 o 21:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ten Jantar to jakiś taki mętny - Kukulski nie nadążał rogów odpiłowywać . Ja o niej wolę mówić o niej Szmeterling i wtedy mi jakoś łatwiej
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna