Koncerty

W środę, 12 marca, w klubie Graffiti wystąpi grupa Turbo. Zespół będzie promował swój najnowszy album zatytułowany "Piąty Żywioł", wydany w listopadzie 2013 roku.

Płyta została wysoko oceniona przez fanów zespołu, jak i dziennikarzy muzycznych. W repertuarze legendy znanej z takich płyt jak „Dorosłe Dzieci” czy „Kawaleria szatana” nie zabraknie utworów z nowej płyty, jak i sprawdzonych klasyków. Muzycy przewidują również niespodzianki na zbliżającej się trasie koncertowej. „Piąty żywioł” promuje singiel pt. „Cień wieczności”:

Turbo występuje w składzie: Tomasz Struszczyk - śpiew Wojciech Hoffmann - gitara prowadząca Dominik Jokiel - gitara rytmiczna Bogusz Rutkiewicz - gitara basowa Mariusz Bobkowski - perkusja Przed Turbo zagra pochodzący z Pionek heavy metalowy zespół Młot Na Czarownice, który zaprezentuje utwory ze swojego debiutanckiego, niedawno nagranego albumu studyjnego. Na niezatytułowanym jeszcze krążku znajdą się takie utwory jak „Młot Na Czarownice”, „Czas zastygłych istnień” czy „Horyzonty niespełnienia”. Oto jeden z utworów zespołu w wersji demo:

Zespół Młot Na Czarownice występuje w składzie: Dawid Siwecki - śpiew Krzysztof Kuśmierz - gitara Andrzej Roczniak - gitara Dominik Niemirski - gitara basowa Robert Mielniczuk - perkusja Młot Na Czarownice (niegdyś Fantasmagoria) to zespół grający muzykę z pogranicza hard rock/heavy metal. Powstał w 1999 roku w Pionkach (woj. mazowieckie) z inicjatywy Dawida Siweckiego (vocal), Krzysztofa Kuśmierza (gitara), Damiana Siweckiego (bas) i Michała Kłykowa (perkusja). W latach 2000-2004 w Fantasmagorii zmieniali się kolejno gitarzyści prowadzący: Jarek Michalak, Tomasz Kustra, Tomasz Łodygowski oraz, po odejściu z zespołu Damiana Siweckiego, basista Paweł Sarnecki. Zespół zawiesił swoją działalność w roku 2004 aż do jesieni 2010. Pod koniec 2010 r. do zespołu dołączyli Dominik Niemirski (bas) oraz Marcin Molenda (gitara). W lutym 2011 roku, na krótko w zespole zagościł perkusista Łukasz Nowak (Ringo), po jego odejściu pieczę nad perkusją przejął znany już z punk rockowej kapeli The Bill, Robert Mielniczuk (Mielony). Niedługo potem, Fantasmagoria zmieniła nazwę na Młot Na Czarownice. Pierwszy, promocyjny koncert pod banderą MNC odbył się 01.06.2012r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Bilety w cenie 30zł dostępne są w punktach: Klub Graffiti (ul.Piłsudskiego 13) VEGAS 24h (ul.Okopowa 3) Sklep Nr 1 NA KSIĘŻYCU (Okopowa 5) KULTUROMANIAK CH E.Leclerc (ul.T. Zana 19) W dniu koncertu - 40zł. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 19:00.

WIDEO

WIDEO

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna