Koncerty

Walentynkowa Federacja w Hadesie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 lutego 2010, 12:20

Federacja wystąpi dwukrotnie w niedzielę (14.02) w Hadesie ze specjalnym programem walentynkowym pt. "…kocha, nie kocha…”.

Lider Federacji Jan Kondrak twierdzi, że największy wpływ na program miała płeć piękna. "Kobiety zarządzające emocjami Federacji wywróżyły z płatków róży, że w ten dzień kapela opowie ładnymi piosenkami wszystko, co o miłości wie. Głównie elegancko, ślicznie, z użyciem błyszczka i nawilżacza. Uznały, że zastosuje metodę inżyniera Mamonia i wykona wiele sławnych swoich liryków: Szal, Czarna z VIII b, Przede wszystkim, Śliczna panienka” – czytamy w tekście promocyjnym koncertu.

Dalej Kondrak wylicza: "Federacja odwoła się do kabalistycznej klasyki w utworze Słynny niebieski prochowiec. Przywróci do życia cudownie prawdziwe wyciskacze refleksji miłosnych: Wyrośnięci z buka, Od ściany do ściany, Mój, nie mój..., Kiedykolwiek.”

To nie wszystko. "Będą też utwory prapremierowe, śpiewane i mówione, przygotowane przez Piotra Selima, Marka Andrzejewskiego i Jana Kondraka. Fakt, że Grześkowiak nie żyje nie musi pozbawić publiczności nadziei na ziarna rektyfikowanej pieprzności. Pojawi się owa w stosownej ilości. Bo musi. Wszak wszystko, co związane z miłością jest święte, a świętości nigdy dość i tako rzecze święty Walenty.”

Wystąpią: Jolanta Sip – śpiew, Katarzyna Wasilewska – skrzypce, Marek Andrzejewski – gitara, śpiew, Piotr Bogutyn – gitara elektryczna, Tomasz Deutryk – perkusja, Jan Kondrak – śpiew, Krzysztof Nowak – gitara basowa i Piotr Selim – instrumenty klawiszowe, śpiew.

Program "…kocha, nie kocha…” zostanie zaprezentowany o godz. 17.30 i 20. Adres: ul. Peowiaków 12.

Bilety po 35 zł i 25 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna