Koncerty

Walentynkowy Zawrót Głowy w Puławach

Dodano: 7 lutego 2017, 16:26
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" (ul. Wojska Polskiego 4) zaprasza na wyjątkowy koncert muzyki filmowej, podczas którego zaprezentowane zostaną największe miłosne przeboje. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego o godz. 18.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną największe hity miłosnej muzyki filmowej, melodie starego kina, przeboje lat 50-tych i 60-tych oraz współczesne szlagiery wielkich realizacji kinowych w znakomitym wykonaniu.

W programie kompozycje z filmów: Dzisiejsze czasy, Piętro wyżej, Światła rampy, Noce i dnie, Pożegnania, Moon River , Romeo i Julia, Cinema Paradiso, Specjalista, Love Story, Ogniem i mieczem, Titanic i wiele innych.

Bilety na koncert kosztują 35 i 40 zł.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 lutego 2017 o 20:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Miasto płaci 3,5 mln pln za tą "kulturę", a katecheta produkuje kolejne gnioty. Może p. Grobel wytłumaczy te marnotrawstwo w wydaniu jego protegowanego. Kiedy wreszcie będzie uczciwy konkurs na dyrektora, bo nominaci się nie sprawdzają. Co z Muzeum Czartoryskich - jakoś nic nie słuchać.
Rozwiń
Gość
Gość (9 lutego 2017 o 23:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Marudzicie, jęczycie a biletów już prawie nie ma, zostały ostatnie miejsca czyli zapotrzebowanie na tego typu przedstawienia jest.
Rozwiń
Gość
Gość (9 lutego 2017 o 12:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie obrazaj swietlic wiejskich :-)
Rozwiń
Tomasz
Tomasz (8 lutego 2017 o 21:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mega obciach. ale lepszy jest drugi walentynkowy koncert w Domu Chomika - wystąpią pryki typu Rysiek Stępień i Siedlaczkowa oraz inne beznadzieje chemikowskie jak robcio sosik. I jeszcze bezczelny dyrektor Sliwiński chce od ludzi pieniędzy za to dziadostwo. A sam sobie płać za takie atrakcje chłopie. Wstyd dla ośrodka kultury, który powinien zmienić nazwę na świetlica wiejska
Rozwiń
Gość
Gość (8 lutego 2017 o 11:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Walentynki dla 50+ cos nowego w pulawach
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna