Koncerty

Weekendowe koncerty odwołane

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 kwietnia 2010, 17:25

Organizatorzy odwołali weekendowe koncerty. Ale niektórzy już ustalili nowe terminy bądź są w trakcie ich ustalania.

W związku z żałobą narodową w sobotę oficjalnie nie odbył się w Lublinie żaden koncert. Elegijne przedsięwzięcie "Lecha pamięci żałobny rapsod” firmowane Pogodno i Przyjaciele zostało przeniesione z Przestrzeni Działań Twórczych "Tektura” na grunt prywatny.

Także w niedzielę nie odbędzie się żaden z wcześniej zaplanowanych koncertów.

Jednak niektóre z koncertów, które miały się odbyć w sobotę i niedzielę zostały tylko przesunięte i albo znane są już nowe terminy, albo właśnie są ustalane.

Anita Lipnicka, która w sobotę miała zaśpiewać w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego, wystąpi 8 lub 9 maja. Koncert muzyczno-poetycki upamiętniający 70. rocznicę zbrodni katyńskiej, który miał się odbyć w niedzielę, prawdopodobnie zostanie zorganizowany w piątek, ale będzie miał nieco inny charakter. Będzie także hołdem dla ofiar niedawnej katastrofy lotniczej.

W klubie Graffiti nie odbył się w sobotę występ koncert Kacezeta z Dreadsquadem. Organizatorzy ustalają nową datę. W niedzielę nie będzie tu koncertu, podczas którego miały wystąpić zespoły Vanity, Spiral, Disperse i Proghma-C.

Kawiarnia Artystyczna "Czarna Inez” odwołała sobotni "Muzyczny wieczór z poetami” i niedzielny "Muzyczny wieczór z Agnieszką Osiecką”. Goście, którzy przyjdą w niedzielę o godz. 17, usłyszą tylko Dariusza Kwiatkowskiego grającego na pianinie elegijną muzykę.

W restauracji artystycznej Czarny Tulipan nie było w sobotę koncertu "Mietek Jurecki Solo”, a w niedzielę nie będzie występu Ani Michałowskiej, Jakuba Kotyni i Tomasza Piątka.

Koncert krakowskiego duetu Process (Rafał Mazur i Rafał Drewniany) z udziałem lublinianina Konrada Chyla (Harp), którym miało zostać zwieńczone dwudniowe wydarzenie w Warsztatach Kultury pt. "Muzyka improwizowana_Działania intuitywne”, został odwołany i nie jest na razie znana jego nowa data.

Przestrzeń Działań Twórczych "Tektura” odwołała zaplanowany na niedzielę występ Aleksandra Gałeckiego. Nic nie wiadomo o nowym terminie.

Teatr Muzyczny przeniósł koncert pt. "Męski wieczór” z cyklu "Kameralne Spotkania z Gwiazdami” z 11 kwietnia na 23 maja. Godzina bez zmian – 17.

Pieniądze za bilety zakupione na odwołane koncerty można odbierać w kasach biletowych. Zakupione bilety na koncerty z nowymi terminami zachowują ważność.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna