Koncerty

XIV Koncert Chwały w Lublinie. Tym razem przed archikatedrą

Dodano: 24 maja 2016, 18:35

Koncert Chwały (fot. Maciej Kaczanowski)
Koncert Chwały (fot. Maciej Kaczanowski)

– XIV Koncert Chwały odbędzie się pod hasłem „Miłosierny jak Ojciec”. Jest to oczywiście nawiązanie do roku miłosierdzia, w którym obecni w Kościele żyjemy – wyjaśnia ks. Mirosław Ładniak, inicjator i dyrektor Koncertu Chwały w Lublinie.

Formuła koncertu, który zacznie się o godz. 19.30 się nie zmienia. Zaprezentują się artyści. Głównym gościem czwartkowego koncertu będzie Olga Szomańska. Wystąpi również Adam Krylik i Full Power Spilit. Całość poprowadzi Tomasz Zubilewicz.

– Cały koncert chcemy dedykować zespołowi Gospel Rain, który w tym roku przeżywa swoją 25. rocznicę powstanie – zapowiada ks. Mirosław Ładniak. – Są z nami od początku. Przekonałem Grzegorza (Głucha-red.), który jest twórcą tego zespołu aby można było pokazać całą ich historię – od pierwszych dni po obecne. Myślę, że zdjęcia i świadectwa osób, które są od początku w tym zespole będą dodatkową atrakcją.

– Oczywiście będą telebimy, więc osoby, które będą stać dalej będą mogły oglądać to, co będzie się działo na scenie. Koncert będzie dokładnie w Dzień Matki, w dniu, w którym będziemy u stóp Matki Płaczącej – dodaje ks. Ładniak.

Podczas koncertu będzie organizowana zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznej Fundacji Rak and Roll.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna