Recenzje książek

Aziz Ansari "Modern Romance. Miłość w czasach Internetu"

Dodano: 21 września 2016, 09:30
Autor: ask

To poradnik o tym, jak za pomocą SMS-ów, czy internetowych komunikatorów poderwać wymarzonego partnera, umówić się na randkę, a nawet zerwać. Ale i o tym, jakie zdjęcia wrzucać na swoje profile społecznościowe, by znaleźć przyjaciół i miłość. Po co nam taki poradnik?

– W dzisiejszych czasach szukanie drugiej połówki jest o wiele bardziej skomplikowane i stresujące niż kilkadziesiąt lat temu, jednak obecnie mamy o wiele większe szanse na to, że znajdziemy kogoś, z kim naprawdę chcemy być – odpowiada Ansari.

„Modern Romance” nie jest suchym poradnikiem. Zawiera mnóstwo przykładów "z życia" i jest bardzo dowcipny. Wszystko dlatego, że autor jest komikiem znanym głównie ze stand-upów oraz serialu "Master of None" i "Park and Recreation". W książce nie brakuje jednak także rzeczy bardziej poważnych np. statystyk dotyczących trwałości małżeństw i ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców wielu państw świata mówiących o tym, ile osób uznaje romans pozamałżeński za "moralnie akceptowalny", czy gdzie najczęściej poznają się pary. Jednym słowem obszerne kompendium wiedzy o miłości na początku XXI wieku.

Czytaj więcej o: recenzje książek
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna