Recenzje książek

Chip Heath, Dan Heath, "Pstryk”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 stycznia 2011, 15:06

Wydawnictwo ZNAK

U nas mówi się "jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki” i… wszystko się zmienia. Ale można też powiedzieć "pstryk” i zaczyna się nowe, lepsze, wszystko idzie po naszej myśli. "Pstryk” łatwo powiedzieć, ale trzeba też coś zrobić, żeby nasze życie nabrało blasku, a sprawny niepokojące zmieniły się na dobre.

Autorzy tej książki przekonują, że to nie jest aż takie trudne, jeśli stosuje się pewne zasady. Nie znacie ich? Ten poradnik wszystko wyjaśni bo jego zadaniem i celem jest pomoc w dokonywaniu zmian na każdej płaszczyźnie – indywidualnej, instytucjonalnej i społecznej. Ale, żeby ich dokonać, trzeba często pokonać wiele przeszkód.

Tymczasem wiele osób narzeka na swoje życie, ale w ogóle nie dostrzegają potrzeby zmiany, stawiają opór wobec nowego pomysłu, wątpią w to, że coś się uda lub uważają, że problem ich przerasta.

Ta książka nie tylko jest swoistym przewodnikiem na drodze pokonywania problemów, lecz także udziela wsparcia i pokrzepia. Nie buduje się od razu wielkich rzeczy. Do tych wielkich często trzeba dochodzić małymi kroczkami. Książka nie obiecuje, że po jej przeczytaniu czeka nas sukces i życie pozbawione kłopotów.

Zmiany nie zawsze są łatwe. Dokonują się wtedy, gdy współgra wiele czynników, ale te często zależą od nas. Ważny jest cel, motywacja, a często zmiana własnego zachowania.

Książka napisana przez konsultantów i trenerów, którzy maja na swoim koncie wiele bestsellerów. Doradzali takim firmom jak Microsoft czy Nike. Teraz chcą pomóc czytelnikom, jak dokonać pozytywnych zmian w życiu, w domu, w pracy. Warto po tę książke sięgnąć.


Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna