Recenzje książek

Izabela Pietrzyk, „Babskie gadanie”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 lipca 2011, 11:45

Izabela Pietrzyk, „Babskie gadanie”, Prószyński i S-ka
Izabela Pietrzyk, „Babskie gadanie”, Prószyński i S-ka

Wcale nie mam pewności, że polskie Czytelniczki naprawdę oczekują takiej właśnie fabuły. Jednak uparcie jest ona maglowana przez kolejne autorki, które mają nadzieję, że im właśnie udało się odkryć coś nowego w tej sprawie.

Oto mamy kolejną książkę z cyklu „na leżak” i ponieważ faktycznie na leżaku trzeba odpocząć, dlatego ją anonsujemy.

Tutaj mamy klasyczną, współczesną, polską powieść „romansową”. Kobieta po czterdziestce uwikła się w związek z żonatym mężczyzną: przystojnym, uwodzicielskim, towarzyskim o pięknym imieniu Czarek. Zapewnia o swojej miłości i o tym, że lada moment powie szanownej małżonce, że chce się z nią rozstać.

Jednak, jak to w życiu bywa, nie śpieszy się z takim oświadczeniem. Przebojowa Iza nie ma zamiaru rezygnować z Czarka. Izę wspierają koleżanki, tak właśnie jak na amerykańskich filmach.

Wśród rozmów o ciuchach, randkach, spacerów z psem, pośród rozmaitych perypetii, spotkań i rozstań, na blisko 600 stronach ciągnie się ten jeden temat – jak go mieć przy sobie na zawsze i legalnie. Koniec – tym razem nie w deszczu, a w mroźnej scenerii jest przewidywalny. Chyba dla każdego i od razu. Ale, jak ktoś lubi czytać takie beznadziejnie długie powieści – proszę bardzo.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna