Recenzje książek

Kryminały z ćwiczeniami do nauki języka angielskiego i niemieckiego

Dodano: 12 września 2016, 20:24
Autor: ask

„Tomorrow Never Knows”, kryminał z ćwiczeniami do nauki języka angielskiego (książka + CD MP3). „Flirts” kryminał z ćwiczeniami do nauki języka niemieckiego (książka + CD MP3).

Wrzesień nie jest ulubionym miesiącem uczniów. Nudne lekcje, odrabianie pracy domowej, zakuwanie słówek – można się załamać. Znacznie łatwiej, szybciej i na pewno przyjemniej poznawać język obcy czytając książki w nich napisane. Kto woli zaczyna od audiobooka nagranego przez nativ speakera. Kto woli zaczyna od książki, w której znajdziemy też praktyczny słowniczek i tłumaczenie nowych słówek na marginesach. Obie pozycja stworzono na poziomie A2-B1, czyli początkującym i średnio zaawansowanym. Obie są przyzwoitymi kryminałami.

„Flirts” opowiada o Lukasie Schlaumeierze, niezbyt pewnym siebie komisarzem policji kryminalnej w Berlinie, który szuka zabójców kelnerki pracującym w jednym z kasyn. Z kolei w „Tomorrow Never Knows” odwiedzimy senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Jeden z jej mieszkańców powiadomi policję, że do domu naprzeciwko wtargnął właśnie bezdomny. Czy detektywi uwierzą, że wszedł tam tylko dlatego, że spostrzegł uchylone drzwi? Czy uwierzą, że to nie on stoi za śmiercią starszego mężczyzny, którego ciało znaleziono w tym domu?

Czytaj więcej o: recenzje książek
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna