Recenzje wydarzeń

Czesław Śpiewa, Gaba Kulka, czyli Trójka Tour w Graffiti (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 listopada 2009, 12:21
Autor: (łm)

Ponad trzy godziny trwały sobotnie koncerty w lubelskim klubie Graffiti, które odbyły w ramach trasy pod kryptonimem "Trójka Tour". Zagrali Czesław Śpiewa, Gaba Kulka i Dick4Dick.

W sobotni wieczór sala Graffiti wypełniła się po brzegi. Nie ma się co dziwić, bo trzeba przyznać, że ta trasa obsadę ma naprawdę doborową.

Na początek niezły show z wizualizacjami i projekcjami wideo dał bardzo żywiołowy zespół z Gdańska Dick4Dick. Grupa zaprezentowała ciekawe połączenie muzyki gitarowej z elektroniczną, a publikę najbardziej rozkręcił ich ostatni utwór "Technology".

Później na scenie pojawiła się Gaba Kulka. Artystka grała ponad godzinę i zaprezentowała swoje największe hity. Fani nie chcieli dać zejść jej ze sceny i długo skandowali domagając się bisów.

Na końcu wystąpił Czesław Mozil, i jego zespół Czesław Śpiewa. Twórca m.in. takiego hitu, jak "Maszynka do świerkania", po swoim debiucie płytowym w zeszłym roku stał się jedną z najpopularniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej.

Jego sobotni występ miał bardzo luźną atmosferę, a Czesław sam chętnie nawiązywał kontakt i rozmawiał z publicznością. Mozil porwał fanów, którzy wiele piosenek odśpiewali razem z nim.

Zwieńczeniem świetnego koncertu miał być kawałek z repertuaru Bajmu "Co mi panie dasz", zaśpiewany w duecie przez Czesława i Gabę, ale po nim publiczność "wyprosiła" kolejne bisy.

Koncerty trwały grubo ponad 3 godziny i skończyły przed godz. 23. Później były wspólne zdjęcia z muzykami i autografy.

- Jestem zaskoczony, że nasza muzyka spotkała się w Polsce z takim przyjęciem. Cieszę się, że to wszystko tak fajnie wyszło - powiedział po koncercie zadowolony Czesław Mozil. - Na pewno przyjedziemy do Lublina w przyszłym roku - dodał na koniec.

<

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna