Recenzje wydarzeń

Festiwal Inne Brzmienia 2010: Impreza zamiast koncertu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 lipca 2010, 12:37

Czwarty dzień III Art'n'Music Festival "Inne Brzmienia”, Lublin, 12.07.10

Kto wiedział, że tegoroczne wydanie Innych Brzmień trwa do wtorku, ale nie znał dokładnie programu festiwalu i przyszedł w poniedziałek na Stare Miasto z przeświadczeniem, że trafi na występy na żywo, musiał się mocno zdziwić.

Czwarty dzień III Art'n'Music Festival "Inne Brzmienia” był dniem bezkoncertowym (planowany początkowo koncert "Herbert” na dziedzińcu zamkowym nie mógł się odbyć z braku funduszy) i bezspektaklowym (w tym roku w ogóle nie zaplanowano przedstawień teatralnych).

W ten sposób w programie na poniedziałek pozostał tylko dodatek – didżejskie granie w klubie festiwalowym. Można je było potraktować jako suplement do wciąż czynnych wystaw (świetnych!), na oglądanie których w poprzednie dni mogło nie starczyć czasu.

Sam set – tak jak w piątek, sobotę i niedzielę – był znakomity. W restauracji artystycznej Czarny Tulipan tym razem muzykę miksował Mamadou Diouf.

Pochodzący z Senegalu didżej i wokalista, który w latach 90. był członkiem Voo Voo, zagrał z płyt fajne czarne rytmy i ci, którzy trafili na imprezę chyba szybko zapomnieli o koncertowej pustce, oddając się tańcom.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna