Recenzje wydarzeń

Zła taktyka Budki Suflera

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 sierpnia 2009, 22:03

Jubileusz Budki Suflera, Sopot Hit Festiwal, 9.08.09

Dwie godziny przed telewizorem z koncertem Suflerów świętujących swoje 35-lecie byłyby nieomal straconym czasem, gdyby nie kilka dobrych momentów.

Budka Suflera ma bardzo mocną amunicję w postaci wielu wspaniałych, powszechnie znanych i cenionych piosenek. Ma sprawnych żołnierzy i kadrę dowódczą, która trzyma wszystko w kupie. Nie brakuje jej też potencjalnych sojuszników, skłonnych do pomocy w razie potrzeby.

Wydaje się, że lublinianie to armia, która mogłaby wygrać niejedną ważną batalię. Ale ostatnio okazuje się, że co rusz przegrywa. Strategia wydaje się sensowna, ale taktyka zawodzi. Sztab Generalny przysypia.

Zwycięstwem nie był niedzielny koncert w Sopocie. Wojsko natarło z bronią, która robiła wrażenie przestarzałej. Dlatego dobra, sprawdzona amunicja nie zadziałała jak można by oczekiwać.

Sięgnięto po fatalną rezerwę. Należało w większym stopniu wykorzystać zewnętrznych sojuszników i z nimi przeprowadzić działania. Jak dobre może to przynieść efekty, pokazała potyczka rozegrana na polu "Jest taki samotny dom”.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna