Teatr

"Boeing, Boeing”: Za dużo narzeczonych

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 marca 2011, 12:23

"Boeing, Boeing” (Ola Grochowska)
\"Boeing, Boeing” (Ola Grochowska)

3 kwietnia o godz. 17 w Centrum Kongresowym lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego wystąpią znani i lubiani aktorzy w komedii pt. "Boeing, Boeing”.

To historia Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów, a to może być niemała komplikacją, a czasem nawet grozi katastrofą uczuciową. Maks ma bowiem aż trzy narzeczone – stewardessy, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną.

Dzięki pomocy niezawodnej służącej Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo... Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie trzy zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Jaką rolę odegra w tej historii przyjaciel Maksa z lat młodości Paweł? I co najważniejsze, czy okaże się, że to Maks tak dobrze radzi sobie z kobietami, czy może to one radzą sobie z nim?

"Boeing Boeing” to kultowa już sztuka francuskiego pisarza Marca Camolettiego, wystawiana tyle razy, że znalazła się w Księdze Guinnessa. Historia amanta i 3 stewardess doczekała się również kilku kinowych adaptacji. "Boeing Boeing” wreszcie wylądował również w Polsce w niezwykłej adaptacji Bartosza Wierzbięty.

Sztuke reżyserował Gabriel Gietzky, a Graja świetni aktorzy znani z dużego i małego ekranu: Łukasz Simlat, Szymon Bobrowski, Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Dominika Figurska, Cezary Kosiński.
Znakomita zabawa gwarantowana.

Bilety w cenie od 75 zł do 100 zł do nabycia a kasie Agencji Koncertowej N'n'N w budynku Filharmonii Lubelskiej.
Kmo.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna