Teatr

Chatka Żaka zaprasza na warsztaty teatralne

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 lutego 2010, 02:45

Marzysz o pracy z zawodowcami na scenie dramatycznej? Jeszcze w lutym Twoje marzenie może się spełnić w ACK UMCS "Chatka Żaka”.

Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka” organizuje cykl bezpłatnych warsztatów i wykładów dla młodzieży, których celem jest zrealizowanie konfederacyjnego spektaklu teatralnego wystawianego na studenckich festiwalach teatralnych w Polsce i Europie.

Koordynatorami artystycznymi przedsięwzięcia są znakomici lubelscy reżyserzy Paweł Passini i Łukasz Witt-Michałowski. Wśród wykładowców znajdą się profesorowie i teoretycy teatru ze szkół teatralnych z Warszawy, Krakowa i Wrocławia, z łódzkiej "filmówki” oraz z Indii i Grecji.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych – zarówno osób niezwiązanych z teatrem, jak i członków teatrów studenckich – odbędzie się jutro o godz. 19 na Małej Scenie Akademickiego Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka”.

Przesłuchania kwalifikacyjne zaplanowano na środę i czwartek również na Małej Scenie ACK UMCS "Chatka Żaka” na godzinę 19. Chętni proszeni są o przygotowanie fragmentu dowolnie wybranego tekstu do prezentacji scenicznej.

Adres: Lublin, ul. Radziszewskiego 16.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna