Teatr

"Debiuty" na scenie Teatru Starego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 marca 2015, 11:57
Autor: Anna Staniak

"Debiuty" mają już szesnaście lat. To jednocześnie średnia wieku uczestników festiwalu, co oznacza, że podczas realizacji kolejnych edycji niejeden z wokalistów, którzy 13 marca staną na scenie lubelskiego Teatru Starego, zdążył urodzić się, dorosnąć i pomyślnie przejść eliminacje I etapu XVI Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty”.

Lubelskie Organizatorom – Młodzieżowemu Domowi Kultury nr 2 w Lublinie i lubelskiemu Kuratorium Oświaty - należy pogratulować, że przez tak długi czas utrzymali zarówno zainteresowanie adresata jak i wysoki poziom imprezy.

Lubelskie „Debiuty” nie mają się czego wstydzić w konfrontacji z popularnymi programami typu talent show. Niebagatelna w tym sukcesie rola znakomitej wokalistki Grażyny Łobaszewskiej, obecnej od pierwszej edycji w jury festiwalu i prowadzącej warsztatowe przesłuchania finalistów. Młodzi wokaliści co roku wybierają wcale nie młody i nie łatwy repertuar.

Jak się sprawdza ten mariaż młodych głosów z nieśmiertelnymi piosenkami Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej czy Czesława Niemena, możecie się Państwo przekonać w piątek, 13 marca, o godzinie 16.00, podczas koncertu laureatów „Debiutów” na scenie lubelskiego Teatru Starego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin Teatr Stary
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna