Teatr

"Dotknij teatru” i poznaj go od kuchni

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 marca 2013, 17:05
Autor: am

"Bracia Karamazow” w reżyserii Janusza Opryńskiego
\"Bracia Karamazow” w reżyserii Janusza Opryńskiego

Na scenie zobaczymy wielokrotnie nagradzane spektakle. Spotkamy się też z artystami i zajrzymy do garderoby.

Od 18 do 28 marca w ramach akcji "Dotknij teatru” widzowie w całym kraju będą mogli wziąć udział w specjalnie z tej okazji przygotowanych wydarzeniach: próbach otwartych, warsztatach, wystawach, czy koncertach. Teatr zawita do 39 miejscowości, w tym do Lublina

* 21 marca aktorzy Teatru Andersena na kilka godzin odstąpią nie tylko scenę, ale również część swoich kostiumów, masek, lalek i rekwizytów, a sami staną po drugiej stronie dzierżąc w dłoniach aparaty fotograficzne. Początek godz. 16. Wstęp na nietypową sesję jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Rezerwacje do 20 marca drogą mailową (promocja@teatrandersena.pl).

* 22 marca o godz. 10 Teatr Osterwy zaprasza na próbę spektaklu " Sen nocy letniej” i zwiedzanie teatralnych kulis. Rezerwacje miejsc od 18 marca pod nr tel. 81 532 44 36.

* Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na dwa wielokrotnie nagradzane spektakle. 22- 23 marca zobaczymy "Złego” Łukasza Witt-Michałowskiego, a 26 i 27 marca "Braci Karamazow” Janusza Opryńskiego. Wszystkie spektakle będą grane o godz. 19 w Sali Widowiskowej przy ul. Popiełuszki 5. Bilety na "Złego” kosztują 12 i 20 zł, a na "Braci Karamazow” 30 i 40 zł.

* Spektaklom towarzyszyć będą spotkania z artystami. W sobotę, 23 marca, o godz. 20.45 swoimi doświadczeniami z pracy z widzami podzielą się twórcy i aktorzy spektaklu oraz płk Zbigniew Drożyński, dyrektor Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim i Łukasz Pruchniak – wychowawca ds. kulturalno-oświatowych w opolskim ZK.

Z kolei w środę, 27 marca, o godz. 16 dyskusję nt. "Jak dziś na scenie mówić Dostojewskiego, myśleć Dostojewskim?” poprowadzi Łukasz Drewniak.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna