Teatr

Energia Teatru. Warsztaty dla szkół w Teatrze Andersena

Dodano: 4 listopada 2016, 14:11
Autor: Damian Drabik

fot. Przemysław Bator
fot. Przemysław Bator

Teatr im. H.Ch. Andersena (działający w Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1) zaprasza szkoły podstawowe (klasy 4-6) z Lublina i okolic do wzięcia udziału w programie warsztatów teatralnych pod tytułem "Energia Teatru".

Zajęcia prowadzone są przez aktorów, scenografów i instruktorów Teatru Andersena. Tematem warsztatów jest prąd, jego źródła, powstawanie, zasady bezpiecznego korzystania oraz zagrożenia jakie mogą nas spotkać zarówno w domu jak też na zewnątrz w kontakcie z elektrycznością.

– Pod okiem artystów uczestnicy przygotują krótkie pokazy teatralne, w których swoim językiem i przy pomocy środków artystycznych (oprawa muzyczna, ruch, scenografia, rekwizyt) będą mogły przekazać rówieśnikom nabytą podczas warsztatów wiedzę – przekonują organizatorzy.

Szkoły zainteresowane udziałem w projekcie "ENERGIA TEATRU" proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: bit.ly/energiateatru. O wynikach naboru Teatr poinformuje uczestników drogą mailową. Lista zakwalifikowanych szkół będzie również dostępna na stronie internetowej Teatru. Czas trwania projektu: Listopad - Grudzień 2016.Udział placówek w projekcie jest bezpłatny.

Czytaj więcej o: Teatr Andersena warsztaty teatr
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna