Teatr

Gardzienice: Kosmos Staniewskiego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 czerwca 2010, 14:41

Na maraton m.in. ze starożytnymi dramatami zaprasza na piątek i sobotę (4–5.06) Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice”.

Długodystansowe widowiska złożone ze spektakli, fragmentów przedstawień i prac w toku oraz wystaw, prezentacji multimedialnych, poczęstunków i spacerów po podlubelskiej siedzibie teatru to specjalność instytucji prowadzonej przez Włodzimierza Staniewskiego.

Maratony pt. "Kosmos Gardzienic” odbywają się od 2003 roku. Wtedy głównymi pozycjami były "Metamorfozy” wg Apulejusza, "Sceny z »Elektry«” wg Eurypidesa i "Sceny z »Awwakuma«” wg Awwakuma Pietrowa w reżyserii Włodzimierza Staniewskiego.

Teraz widowisko zawiera "Sceny z »Ifigenii w A...«” wg Eurypidesa, "Sceny z »Elektry«” wg Eurypidesa i "Sceny z »Odysei«” w reżyserii Włodzimierza Staniewskiego oraz spektakl "Nie-ludzka komedia” studentów IX Akademii Praktyk Teatralnych, a także wystawę i poczęstunki.

Salowo-plenerowe widowiska zaczynają się o godz. 19.

Bilety normalne po 45 zł, ulgowe po 40 zł. Rezerwacje miejsc pod nr tel. (81) 532 98 40 i pod adresem office@gardzienice.art.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna