Teatr

Improwizacja na instrumenty i ciała

  Edytuj ten wpis

Holender samouk, Amerykanin saksofonista, Holender eksperymentator, Polka tancerka i Dunka tancerka. Interesuje ich jazz i improwizacja. Efekty w ramach Jazzowej Jesieni zobaczymy we wtorek (12.10)

Dance & Jazz. Po raz pierwszy w Lublinie spektakl improwizowany przy udziale wybitnych muzyków jazzowych. Goście z Unfinished Company wystąpią w składzie: Onno Goevert (perkusja), Wilbert de Joode (kontrabas), John Dikeman (saksofon), Kirstine Kyhl Andersen (taniec) i Malgorzata Haduch (taniec).

Unfinished Company to grupa, która powstała cztery lata temu. Wymyśliła ją Małgorzata Haduch, krakowianka z Holandii, tancerka i choreograf. Do pracy zaprosiła międzynarodowych artystów: tancerzy, muzyków, fotografów, artystów zajmujących się instalacjami i video. Członkowie kolektywu Unfnished Company pracują niezależnie, tworzą osobne projekty, ale co jakiś czas spotykają się w różnych składach i koncertują jako Unfinished Company.

Bez względu na to w jakim składzie się spotykają – interesuje ich improwizacja. Improwizacja jako jeden z fascynujących nurtów muzyki i tańca, który prowadzi do nieprzewidywalnych i zaskakujących spektakli.

Jak bardzo zaskakujących przekonamy się we wtorek 12 października o godz. 19. Holendersko-polsko-amerykański skład wystąpi w ACK Chatka Żaka (ArtStudio) przy ul. Radziszewskiego 16.
Bilety już w sprzedaży (po 15 i 25 zł) w kasie biletowej Centrum Kultury Narutowicza 32 (w dni powszednie od godz. 11 do 17).


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna