Teatr

Komedia miłosno-kryminalna

  Edytuj ten wpis

Spektakl stołecznego Teatru Capitol "Nigdy nie zakocham się” będzie można zobaczyć w sobotę (24.10) w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

To komedia miłosno-kryminalna autorstwa Cezarego Harasimowicza. Pełna pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, gdzie spryt miesza się z naiwnością, a pożądanie z nienawiścią.

Z londyńskiej galerii ginie słynny 46 karatowy brylant "Grot Kupidyna” warty 2 miliony funtów. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. W hotelowym pokoju nr 21 (przypadkiem?) spotyka się Diana – kobieta z przeszłością i Ernest – mężczyzna po przejściach. Z czasem okazuje się, że obydwoje mają coś wspólnego z zaginionym brylantem.

Na pozór przypadkowa znajomość wyjawia wyrafinowanie i przebiegłość bohaterów. Zagmatwana sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy między Dianą a Ernestem rodzi się uczucie.

– Oglądając "Nigdy nie zakocham się” będziecie świadkami odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość. Jak zakończy się historia obcych sobie osób, które połączyła miłość.do brylantów? A może przeciwnie wygra namiętność? Odpowiedź już wkrótce – kuszą organizatorzy wizyty Teatru Capitol w Lublinie.

Ci, którzy widzieli spektakl, komplementują go za wartką akcję, inteligentne dialogi i nieprzewidywalność kolejnych wydarzeń.

Scenariusz: Cezary Harasimowicz. Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz. Grają: Grażyna Wolszczak (Diana), Jacek Poniedziałek / Piotr Gąsowski (Ernest).

Początek przedstawienia o godz. 19. Bilety po 65 zł. Adres: ul. Skłodowskiej 5.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna