Teatr

Lato w Teatrze - warsztaty dla młodzieży w Teatrze Osterwy

Dodano: 18 czerwca 2017, 16:34
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie (ul. ) zaprasza młodzież w wieku 13-17 lat na warsztaty aktorskie z cyklu "Lato w Teatrze". Zajęcia prowadzone będą w dniach 3-16 lipca w dwóch grupach aktorsko-wokalnych i w grupie multimedialno-scenograficznej.

Tematem tegorocznej lubelskiej edycji warsztatów "Lato w Teatrze" będą emocje w Internecie. Zajęcia poprowadzą Klaudia Kulejewska, Marta Ledwoń, Marta Bojarska, Daniel Dobosz, Aleksander Janas oraz Wojciech Rusin.

– W tegorocznej edycji warsztatów zapraszamy Was do wzięcia pod lupę mediów społecznościowych [...] Wspólnie zastanowimy się jak wyraża się emocje i kreuje samego siebie przy pomocy mediów społecznościowych oraz jak te media wpływają na samoocenę. Sprawdzimy także na ile anonimowość wpływa na ekspresję i czy w ogóle prawdziwa anonimowość w Internecie istnieje –  zachęcają organizatorzy.

Lato w Teatrze to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej.

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach proszeni są o przesłanie do nas maila na adres edukacja@teatrosterwy.pl z następującymi informacjami:

Imię i nazwisko
Data urodzenia
Telefon kontaktowy do uczestnika oraz do rodzica/prawnego opiekuna
E-mail rodzica/prawnego opiekuna
Preferowana grupa
Odpowiedź na pytania:
1. Czym się interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie?
2. Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?
3. Z jakich mediów społecznościowych korzystasz i dlaczego?

Termin nadsyłania zgłoszeń do 25 czerwca 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 27 czerwca. Koszt warsztatów: 50 zł.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna