Teatr

Lipiec na scenie i za kulisami. Teatr Osterwy zaprasza na warsztaty

Dodano: 13 czerwca 2016, 09:59

Teatr im. J. Osterwy zaprasza młodzież na warsztaty Lato w teatrze. Zajęcia zaplanowano między 4 a 17 lipca. Organizatorzy czekają na chętnych do 17 czerwca. Warsztaty kosztują 50 zł.

Dorośli, wychowani w czasach PRL-u opowiadają o wspólnych przygodach na podwórku, o tworzeniu gier i zabaw z niczego. A gdyby tak skonfrontować to twierdzenie z opinią samej młodzieży? – zastanawiają się organizatorzy wakacyjnej, teatralnej oferty dla młodych.

„W co się bawić” to propozycja warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli przenieść się w czasy PRL-u czyli do dzieciństwa i młodości ich rodziców czy dziadków. Przez dwa tygodnie będziemy poznawać gry, zabawy i sposoby na zabicie nudy z czasów PRL-u, zebrane inspiracje będą punktem wyjścia do działań aktorskich, plastycznych muzycznych i tanecznych oraz do stworzenia finałowego pokazu. Teatr będzie pretekstem do rozmowy z uczestnikami o tym, czy dawne gry mogą być konkurencją dla komórki i komputera, czy współczesna młodzież umie i chce się jeszcze bawić, a jeśli tak, to w co się bawić.

Zgłoszenia

Trzeba przesłać maila (biuro@teatrosterwy.pl) z następującymi informacjami: Imię i nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy do uczestnika oraz do rodzica/prawnego opiekuna, e-mail rodzica/prawnego opiekuna. Zaznaczyć do której grupy osoba zainteresowana chce się zapisać. Organizatorzy oczekują też odpowiedzi na pytania: Czym się interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie? Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?

Czytaj więcej o: teatr osterwy
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna