Teatr

No Patatoes w Cax Mafe

  Edytuj ten wpis

Bez scenariusza, scenografii i reżysera. Za pomocą rożnych form improwizacji aktorzy opowiadają historię. Jaką? O tym decyduje publiczność. (7.10)

Ośmioosobowa Grupa "No Patatoes” powstała dwa lata temu podczas Warsztatów Ekspresji Twórczej "Próba” przy Centrum Kultury w Lublinie prowadzonych przez lubelskiego aktora, Przemysława Buksińskiego. Po raz pierwszy przed publicznością zaprezentowali się podczas Nocy Kultury 2008.

Od tamtej pory występują regularnie – w każdy czwartek po godz. 20. Latem w Zielonym Ogrodzie Gramoffonu przy ul. Jezuickiej, a gdy pogoda płata figle - w Teatrze Andersena lub w klubie Cax Mafe przy ul. Staszica.

Za każdym razem na ich występ czeka pełna sala spragnionych dobrej rozrywki widzów. Publiczność liczy na dobrą zabawę i jak dotąd nigdy się nie zawiodła. Salwy śmiechu jakie wybuchają podczas każdego występu mówią same za siebie.

Kto jeszcze nie widział Buksa i spółki w akcji ma szansę w czwartek ,, 7 .10.2010 r. Występ w Cax Mafe, przy ul. Staszica 1 w Lublinie rozpocznie się tradycyjnie po godz. 20. Wstęp jest wolny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna