Teatr

No Potatoes w Warsztatach Kultury

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 kwietnia 2012, 13:44

Na nowe improwizacje teatralne Grupa No Potatoes zaprasza do Warsztatów Kultury. "Longsize", czyli spektakl długiej formy teatru improwizacji w środę, 11 kwietnia o godz 19. Wstęp: 10 zł

Spektakle "No Potatoes" oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

Improwizacja teatralna z "No Potatoes" to wyjątkowo skuteczne narzędzie rozwijania wyobraźni i kreatywności, umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim budowania osobowości w kontekście zespołu. Jest to też oczywiście niczym nieograniczona zabawa.

W swoich improwizowanych spektaklach "No Potatoes” mierzy się z materią teatralną TU i TERAZ. Aktor staje face to face z widzem, bez scenariusza, scenografii i reżysera.

Używając rożnych form improwizacji (technik narracyjnych lub pantomimicznych) aktorzy opowiadają historie na zadany przez publiczność temat, odpowiadając tym samym na ukryte pragnienia widza.

Zapraszamy na show teatralne, którego kształt i tematyka zależy niemal w 100% od widzów.

Bilety do kupienia w kasie Centrum Kultury w Lublinie, ul. Narutowicza 32, 081 53 603 21 lub na godzinę przed wydarzeniem w Warsztatach Kultury przy ul. Popiełuszki 5.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna