Teatr

"Pokój Medei" neTTheatre w Centrum Kultury

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 lipca 2014, 14:58
Autor: opr. pab

Spektakl "Pokój Medei" w reżyserii Iryny Nirshy będzie można zobaczyć w czwartek 31 lipca o godz. 19 w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie.

Straszne historie czasem wyciekają z codzienności. Rzeczy nieprzewidywalne, zaskakujące rodzą się jednak na gruncie przyzwyczajeń. Co popycha ludzi, by przekroczyć granicę rzuconych na wiatr słów, przypuszczeń, okrutnych życzeń i doprowadzić je do rzeczywistości?

Czemu każdy drobny krok miedzy pomysłem a realizacją wygląda z początku niewinnie, a rezultat przeraża? Te same ściany, te same meble, ten sam człowiek, a jednak nagle wszystko zostaje śmiertelnie zmienione nieodwracalną decyzją - jak chorobą, co nie zmieniając wyglądu, wypala wnętrze. I to wtedy, gdy podjęcie tej decyzji wydaje się jedyną drogą ku uzdrowieniu.

"Pokój Medei" wyreżyserowała Iryna Nirsha, która jest uczestniczką projektu Wolontariatu Europejskiego prowadzonego przez Stowarzyszenie Artystów Bliski Wschód i wchodzi w skład międzynarodowego zespołu neTTheatre - Teatru w Sieci Powiązań, funkcjonującego w Centrum Kultury w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Centrum Kultury w Lublinie
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna