Teatr

Premiera w Teatrze Andersena: "Zwierzęta Doktora Dolittle"

Dodano: 1 stycznia 2017, 11:36
Autor: Damian Drabik

fot. projekt graficzny Marika Wojciechowska (materiały Teatru)
fot. projekt graficzny Marika Wojciechowska (materiały Teatru)

W Nowym Roku Teatr Andersena zaprasza najmłodszych widzów na zupełnie nowy spektakl, pełen barwnych zwierzaków, wpadających w ucho melodii i dobrej zabawy. W dniach 7-8 stycznia (godz. 17) swoją premierę będzie miało przedstawienie "Zwierzęta Doktora Dolittle" w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.

Adaptacja dzieła Hugh Loftinga "The story of Doctor Dolitte" rozrgrywa się w pewnym angielskim mieście. Mieszka w nim szanowany doktor Jan Dolittle, którego słabością są zwierzęta. Nie tylko zajmuje się wszelkimi stworzeniami - od skaczących, przez pełzające i pływające aż po fruwające - ale także potrafi z nimi... rozmawiać.

Spektakl reżyseruje Jerzy Jan Połoński. W rolę doktora Dolittle wciela się Konrad Biel. Występują również m.in. Katarzyna Borek, Wioletta Tomica, Mirella Rogoza-Biel, Daniel Arbaczewski, Piotr Bublewicz i inni.

W sobotę, 7 stycznia odbędzie się premiera pedagogiczna (wejścia na zaproszenia oraz za okazaniem karty Rodzina 3+) z kolei dzień później będzie miała miejsce premiera prasowa (koszt - 30 zł). Przedstawienie zostanie wystawione w budynku Centrum Spotkania Kultur, gdzie obecnie działa Teatr Andersena.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna