Teatr

Próba otwarta spektaklu "Stalking Paradise"

Dodano: 29 marca 2017, 17:47
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

W czwartek, 30 marca o godz. 19 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się próba otwarta spektaklu "Stalking Paradise", który Lubelski Teatr Tańca zaprezentuje w kwietniu podczas Polskiej Platformy Tańca 2017 w Bytomiu.

"Stalking Paradise" to spektakl pod kierunkiem norwesko-estońskiego duetu choreografów Roosna i Flak, w którym tancerze Lubelskiego Teatru Tańca oraz Pracowni Fizycznej z Łodzi wspólnie poszukują odpowiedzi na pytania o wiarę.

- Rozmaite elementy wiary poddane są analizie w spektaklu, zarówno poprzez ruch, jak i dźwięk oraz tekst: dogmatyzm, płynność, zmiana, stabilność, adaptacja - twierdzą organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

*

Koncepcja i choreografia: Külli Roosna, Kenneth Flak; taniec: Beata Mysiak, Anna Żak , Ryszard Kalinowski, Wojciech Kaproń, Ewelina Drzał Fiałkiewicz, Wojciech Łaba; muzyka i wideo: Kenneth Flak; światło: Grzegorz Polak; realizacja dźwiękowa: Dariusz Kociński; produkcja: Centrum Kultury w Lublinie, Instytut Muzyki i Tańca; premiera: 13 września 2014 r.; czas trwania: 60 min

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna