Teatr

Proboszcz jako Showman

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 listopada 2010, 13:03

Włodzimierz Matuszak przez lata grał w Teatrze Osterwy. Potem został proboszczem w serialu "Plebania”. Teraz pokaże, co potrafi. Lubelska premiera "Kaczo" 21listopada.

10 września w warszawskim teatrze Kamienica widzowie po raz pierwszy zobaczyli spektakl "Kaczo” z Włodzimierzem Matuszakiem w roli głównej. I przecierali oczy ze zdumienia. Aktor, który w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia pracy na scenie, pokazał, że umie zaskoczyć widzów.

Choć występował w wielu teatrach, dla wielu widzów Matuszak jest proboszczem z serialu "Plebania”. W niedzielę o godzinie 17 w Teatrze Muzycznym w Lublinie znakomity aktor zagra w spektaklu "Kaczo” opartym na sztuce Bogusława Schaeffera.

To intrygująca komedia o doświadczonym aktorze, który ma talent. I w swojej pracy zderza się z młodymi aktorami, którzy za wszelką cenę chcą zrobić karierę.

Oprócz Włodzimierza Matuszaka, na scenie zobaczymy Karolinę Nolbrzak występującą na scenie Teatru Buffo (grała w takich produkcjach jak "Twarzą w twarz” Patryka Vegi, "Dwie strony medalu”, "Na Wspólnej”, "Popiełuszko – Wolność jest w nas”) oraz Roberta Wabicha (znany m. in. z takich filmów, jak "Wesele "Dom zły” oraz seriali "Klan”, "Na Wspólnej”, "Brzydula”, "Samo życie”). Muzykę zrobił Filip Kuncewicz ( "Wojna polsko–ruska”, "Manna”, "Who's the boss”, "Szpilki na Giewoncie”, podkłady rokowe do polskiej edycji "Mam Talent” ). Spektakl wyreżyserowała Karolina Nolbrzak.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna