Teatr

Spektakl Ewy Błaszczyk: Nowy termin

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 kwietnia 2010, 15:58

Ewa Błaszczyk wystąpi z monodramem "Rok magicznego myślenia” 30 kwietnia w lubelskim Art Studiu w Chatce Żaka.

Przypomnijmy, że spektakl miał się odbyć 11 kwietnia, ale został odwołany z uwagi na żałobę narodową po katastrofie lotniczej koło Smoleńska.

– Ustalenie nowego terminu było bardzo trudne, bo artystka ma gęsty terminarz i podobnie jest z salą w Chatce Żaka, która zastępuje kilka sal Centrum Kultury na koncerty, spektakle i próby w czasie jego remontu – mówi Irena Michałkiewicz z działającego w ramach CK Lubelskiego Salonu Artystycznego, organizującego przedstawienie.

Początkowo Michałkiewicz mówiła o przesunięciu monodramu na maj lub czerwiec. – W drugiej połowie kwietnia Ewa Błaszczyk miała lecieć za granicę ze swoją chorą córką na zabiegi, ale przez pył wulkaniczny podróż została odwołana. Z kolei Lubelskiemu Teatrowi Tańca, który dawno temu zarezerwował salę, okazała się ona niepotrzebna pod koniec bieżącego miesiąca. I w ten sposób znalazłam nowy, niewiarygodnie bliski, termin: 30 kwietnia – opowiada organizatorka.

Spektakl zacznie się o godz. 19. Adres: ul. Radziszewskiego 16.
Bilety, zaproszenia i wejściówki rozprowadzone na pierwotną datę zachowują ważność na nowy termin. Jest jeszcze możliwość zakupienia biletów (w cenach 35 i 25 zł). Sprzedaje je kasa Centrum Kultury, ul. Narutowicza 32.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna