Teatr

Spektakl „Matka Polka Teatralna. Konkurs” ponownie w DDK Węglin

Dodano: 11 maja 2016, 17:57
Autor: Damian Drabik

fot. Paweł Waga
fot. Paweł Waga

W dniach 14-15 maja w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) po raz kolejny zostanie zaprezentowany nagradzany spektakl „Matka Polka Teatralna. Konkurs”.

Macierzyństwo to wspaniałe i piękne doświadczenie. Ale czy na pewno tylko to? „Matka Polka Teatralna. Konkurs” to spektakl o macierzyństwie, nad którym pracowały matki i niematki z Lublina w ramach dziewięciomiesięcznego Projektu „Matka Polka Teatralna”. Wymyśliły wynalazki niezbędne do tego, by przetrwać jako matka. Szukały rozwiązań sytuacji, z których tylko matka doskonała potrafi wyjść cało i z twarzą. Czy mają szansę zwyciężyć w Konkursie na Najwspanialszą Matkę?

W Lubelskiej Gazecie Teatralnej „Proscenium”, „Matka Polka Teatralna. Konkurs” został wymieniony jako trzeci najlepszy spektakl lubelskiego sezonu teatralnego 2014/2015! – zachęcają organizatorzy.

W sobotę (14 maja) spektakl zostanie zaprezentowany o godz. 16, natomiast w niedzielę (15 maja) o godz. 19. Bilety kosztują 10 zł i będą dostępne do nabycia na godzinę przed przedstawieniem.

Czytaj więcej o: DDK Węglin spektakl
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna