Teatr

Spektakl "Wizyta" po raz ostatni

Dodano: 18 maja 2017, 16:01
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Teatr ITP zaprasza na ostatni pokaz spektaklu "Wizyta" przedstawianego w ramach Sceny Edukacyjnej ITP. Podwójne przedstawienie odbędzie się 20 i 21 maja o godz. 19 w Sali CTW-02 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (Al. Racławickie 14).

Spektakl "Wizyta" w reżyserii ks. Mariusza Lacha opowiada historię bogatej starszej pani – Klary Zachanassian, która po tym, jak przed wieloma laty wygnano ją z miasteczka za urodzenie nieślubnego dziecka, powraca w rodzinne strony. Marzy o wyrównaniu rachunków i zemście na mieszkańcach. Wyznacza także nagrodę finansową za zabójstwo jej byłego kochanka.

Jest to przedstawienie oparte na dramacie Friedricha Dürrenmatta: "Wizyta starszej pani". Występują: Anna Maria Czajka, Piotr Jakóbczyk, Sebastian Kwiatek, Kinga Szymkiewicz, Mariusz Lisowski, Elżbieta Redko, Grzegorz Pudło, Martyna Sabak. Opracowanie tekstu i reżyseria: ks. Mariusz Lach sdb.

Obowiązuje rezerwacja wejściówek pod adresem: teatritp2001@gmail.com. Wejściówki na przedstawienie dostępne są za dobrowolną ofiarę (10, 15, czy 20 zł).

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: teatr Teatr ITP spektakl
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna