Teatr

Teatr ITP zaprasza na spektakl "Faust"

Dodano: 20 maja 2016, 13:22
Autor: Damian Drabik

fot. plakat spektaklu
fot. plakat spektaklu

Teatr ITP (działający przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim) zaprasza na poczwórny spektakl „Faust” na podstawie J.W. Goethego. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w sobotę i niedzielę (21-22) o godz. 16 i 19.

Jest to historia ambitnego reżysera, który pragnąc być ciągle na szczycie sławy poświęci wiele. Reżyserując widowisko będące barokową interpretacją "Fausta" J. H. Goethego nie zauważa, że sam zaczyna kroczyć jego śladami.

Zespół ma za sobą mnóstwo sukcesów. W roku 2006 otrzymał nominację do nagrody TOTUS w kategorii „Osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej” Podczas III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Studenckich w Warszawie (2013), ks. Mariusz Lach dostał nagrodę za najlepszą reżyserię, zaś aktorka teatru, Aleksandra Ciemierkiewicz, otrzymała nagrodę za najlepszą rolę żeńską. To tylko niektóre z wielu osiągnięć studenckiego teatru. W tym roku Teatr ITP obchodzi swój jubileusz 15-lecia, którego podsumowanie odbyło się w kwietniu ACK „Chatka Żaka”.

Organizatorzy proponują dowolną ofiarę za każdą wejściówkę, która będzie wykorzystana na pokrycie kosztów spektaklu jak i dalszy rozwój teatru. Spektakl będzie grany w CTW-02 (piwnice nowego budynku KUL). Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja wejściówek.

Czytaj więcej o: KUL Teatr ITP spektakl
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna