Teatr

Teatr Muzyczny: "Operetka na poważnie, Opera na wesoło"

Dodano: 27 listopada 2016, 21:37
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Gratka dla miłośników opery i opertki oraz nietypowych połączeń w Teatrze Muzycznym. W niedzielę, 4 grudnia o godz. 17 odbędzie się widowisko muzyczne, w którym operowe brzmienia będą mieszać się z... popem i rockiem.

- Ta niezwykła mieszanka gatunków tworzy feerię żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych, co oprócz świetnej zabawy pokazuje, że muzyka klasyczna nie jest taka „straszna”, jak potocznie się o niej myśli - zachęcają organizatorzy.

Podczas koncertu "Operetka na poważnie, Opera na wesoło" wystąpią: Bogumiła Dziel-Wawrowska (sopran), Magdalena Idzik (mezzosopran), Ryszard Wróblewski (tenor), Robert Dymowski (bas/baryton), Maciej Przestrzelski (skrzypce). Teatr zaprosił do udziały w koncercie znakomitych polskich śpiewaków operowych z całego kraju. 

W pierwszej części wykonywane będą klasycznie największe przeboje operetkowe. Natomiast w części drugiej zaprezentowana zostanie feeria żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych złożona z dwóch odsłon, łącząc tym samym najpiękniejsze arie operowe świata z niepowtarzalnym, lekkim i pełnym wdzięku humorem.

Czas trwania koncertu: 2 godz, 15 min. Bilety kosztują od 70 do 90 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna