Teatr

Teatralni freestylerzy w Andersenie

  Edytuj ten wpis

W ten czwartek (8.10) Grupa Improwizacji Teatralnej "No Potatoes” zmieni miejsce swojego cotygodniowego spotkania z publicznością.

I zmieni nieco formułę występu.

Fani odlotowej trupy Przemka Buksińskiego tym razem nie spotkają się ze swoimi ulubionymi artystami w lubelskim klubie Cax Mafe. Teatralni improwizatorzy zapraszają do teatru im. H.Ch. Andersena. A ich występ będzie nawiązywał do twórczości patrona tej instytucji.

Spotkanie zostało zatytułowane "Improvisatoren 1835–2009, czyli młodzieńcze próby”. Hasło jest połączeniem tytułów debiutanckiego zbioru opowiadań i wierszy Andersena (druga część) i jego pierwszej powieści (pierwsza część).

Zakres czasowy sięga od roku publikacji książki "Improwizator” do roku, w którym na jej bazie No Potatoes będą improwizować.

Czy publiczność nie będzie miała nic do roboty? – Ależ nie, jak zwykle liczymy na aktywny udział widzów i podrzucanie tematów. Z tym że fajnie by było, gdyby były one związane z Andersenem i jego twórczością – mówi Przemek Buksiński.

Początek spotkania o godz. 20.20. Adres: ul. Dominikańska 1. Biletów nie trzeba kupować, ale na koniec będzie zbiórka do kapelusza.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna