Teatr

"Życie zwyczajne siostry F." i "Letni Dzień". Podwójny spektakl w DK LSM

Autor: Damian Drabik

fot. materiały DK LSM
fot. materiały DK LSM

Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na wyjątkowe teatralne wydarzenie, podczas którego swoje spektakle zaprezentują: Teatr Pierwszego Kontaktu i Teatr BWA Galerii Sanockiej. Widzowie będą mogli zobaczyć docenione "Życie zwyczajne siostry F." i "Letni Dzień".

Ostatni spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu - "Życie zwyczajne siostry F.", miał swoją premierę w czerwcu tego roku. Jak twierdzą organizatorzy - nie jest to przedstawienie hagiograficzne. Zespół szuka w nim odpowiedzi na pytanie - kim jest ta współczesna święta, próbując ukazać ją przez pryzmat codziennego życia i relacji z innymi.

Tego dnia zaprezentuje się również Teatr BWA Galerii Sanockiej. "Letni Dzień" wg Sławomira Mrożka to opowieść o dwóch kobietach. Jednej nic się w życiu nie udaje, drugiej – wręcz przeciwnie, sukcesy przychodzą łatwo i bez wysiłku. Obydwie są jednak nieszczęśliwe i uważają, że zostały pokrzywdzone przez los. Obie są zdania, że ich egzystencja jest smutna i jałowa. Obie zamierzają ją ostatecznie zakończyć. Przypadkowo, wybierają to samo miejsce i czas na popełnienie samobójstwa. W konsekwencji wchodzą sobie w drogę i… zaczynają dyskutować na temat sensu istnienia.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 listopada o godz. 18. Na oba spektakle obowiązuje 1 bilet w cenie – 12 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna