Wystawy

"Fantazje natury” w Galerii "Przy Bramie"

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 kwietnia 2013, 14:48
Autor: Kmo.

"Fantazje natury” w Galerii "Przy Bramie" (Materiały prasowe)
\"Fantazje natury” w Galerii \"Przy Bramie\" (Materiały prasowe)

W piątek (12 kwietnia) o godz. 17. 00 w Galerii TPSP "Przy Bramie” (ul. Grodzka 34) odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Bożeny i Waldemara Komorowskich "Fantazje natury”.

Bożena i Waldemar Komorowscy – fotografowie, członkowie Związku Polskich Fotografów Przyrody, czerpiący inspirację z krajobrazu i natury. Ich ulubionymi motywami są formy powstające w wyniku interakcji pomiędzy niecodziennymi układami naturalnych obiektów i niezwykłym światłem.

Są to zarówno obrazy chaosu, jak i nieoczekiwanego uporządkowania, przyciągające uwagę niezwykłym układem barwnych plam lub surową, monochromatyczną tonacją. Kiedy koncentruje się na nich uwagę – budzą emocje, wywołują nieoczekiwane skojarzenia, tworzą iluzję innego świata.

Bożena i Waldemar Komorowscy opracowali własną technikę przygotowania i prezentacji fotografii. W rezultacie powstają matowe, duże wydruki o maksymalnym stopniu odwzorowania szczegółów, wysokiej dynamice oraz bogactwie kolorów. Wszystkie fotografie są drukowane własnoręcznie przez autorów. To wystawa naprawde godna polecenia.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna