Wystawy

Pejzaże nie tylko jesienne

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 grudnia 2008, 15:37

W lubelskiej Galerii "Przy Bramie” czynna jest interesująca wystawa będąca plonem wakacyjnych wypraw, jesiennych plenerów, zmagań artystów z materią malarską i wyobraźnią w mijającym roku.

To ekspozycja, która jest jednocześnie podsumowaniem roku wystawienniczego galerii. Prezentowane są prace członków Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie i ta prezentacja jest dowodem, że ruch artystyczny ma się dobrze, i rośnie liczba chętnych do tego, by zasiąść przed sztalugami.

Na wystawie zgromadzono kilkadziesiąt starannie wybranych prac. Dają przegląd twórczego potencjału, różnorodności technik, szerokiego spektrum tematyki, a także - talentów autorów. Zobaczymy malarstwo na szkle i olejne, pastele i akryl, są akwarele i grafika.

Z pewnością wśród tematów każdy znajdzie coś dla siebie - jest znakomita martwa natura i pejzaż, są kwiaty, architektura, tematy sakralne. To jest prestiżowa wystawa, dlatego twórcy starali się pokazać swoje najlepsze dzieła. I doprawdy warto je zobaczyć, bo wielu odbiorcom przyniosą satysfakcję.

Wystawa nosi tytuł "Jesień 2008” i czynna jest w Galerii TPSP "Przy Bramie” (ul. Grodzka 36). Kmo.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna